test

Türkiye'nin Sesi Paneli

Türkiye’nin Sesi Paneli ‘nin amacı pazarlamadan satışa, politikadan iletişime farklı konularda Türkiye’nin sesini duyurmaktır. Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından kurulan ve yönetilen panel sadece araştırma için kurulmuş bir online araştırma platformudur. Bu platform SADECE araştıma (anket) için kullanılır. Türkiye' nin her bir yanındaki üyeler farklı konulardaki fikirlerini ifade eder, karşılığında ödül ve hediyeler kazanırlar. Reklam, pazarlama ve dağıtım amaçlı kullanılmaz. Panel üzerinden reklam yapılmamasının sebebi, panelistlerimizin görüşlerini etkilememek ve yapılan araştırmalarda daha kaliteli verilere ulaşmaktır.

Türkiye'nin Sesi Paneli, Türkiye'yi temsil eden bir örneklemdir. Türkiye'nin Sesi Paneli, Türkiye'de aktif olan izinli veri tabanları üzerinden profilleme yapılarak panelistlerin onayı alınarak oluşturulmuştur. Türkiye profilini yansıtan bir örneklemin seçilebilmesi amacıyla 16 yaş ve üzeri ve en az ilkokul mezunu olma kısıtları altında Türkiye nüfusu ana kütle olarak alınmıştır. Bu ana kütleden seçilen örnek Tabakalı Örnekleme (Zümrelere Göre Örnekleme) yöntemiyle elde edilmiştir. Örneklemle ilgili detaylı bilgi için Kurumsal sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Cep telefonu ve interneti birleştiren teknolojisi sayesinde hızlı ve güvenli araştıma çözümleri sunan Türkiye’nin Sesi Panelinde, panelistler cevaplayacakları her anket için e-posta uyarısı alırlar. Her panelistin anketi doldurmak ve hediyesini almak için anketin son katılım tarihine kadar süresi vardır. Panelistler www.turkiyeninsesipaneli.com sitesinden panele bağlanıp, üye girişlerini yaptıklarında kendilerini bekleyen anketleri, kalan anket sürelerini takip edebilirler. Turkcell abonesi olan panelistlerimiz kazandıkları hediye konuşma sürelerini, hediye SMS'lerini ya da hediye internet paketlerini görebilir, panel üzerinde bunları biriktirip, istedikleri zaman kullanabilirler. 
 

Panelistlerden düzenli aralıklarla temel bilgilerini güncellemeleri istenmekte, güncellenen bilgiler veri tabanında yenilenmektedir. İkiden fazla ankete katılmayan panelistlerin hesabı geçici olarak dondurulur. 

Paylaş

Katılmak İstiyorum

Formu doldurarak aramıza katılabilir ve hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

 
 
KAYIT OL