test

Hediyeler

HEDİYELER

 

Türkiye'nin Sesi Panelistleri iki şekilde ödüllendirilirler:

1) Anketlere katılımları karşılığında tüm panelistlerimiz puan kazanırlar. Kazandıkları puanlarını anında günlük 12 TL / 30 dakika konuşma, 100 SMS ya da 50 MB mobil internete dönüştürerek hatlarına yükleyebilirler. 

2) Panelistlerimiz kazandıkları puanlar ile Apple Macbook Air, Apple iPhone 5s 16 GB,Sony Playstation 4, Apple iPad Mini 16GB, Samsung LED TV, Video Kamera, Profesyonel Dijital Fotoğraf Makinesi, Dijital Fotoğraf Makinesi, Türk Kahve Makinesi, Dikey Elektrikli Süpürge, Philips Çay Makinesi, Philips Buharlı Ütü, N11 Hediye Çeki, D&R Hediye Çeki, Migros Hediye Çeki, Boyner Hediye Çeki kazanabilirler.

Kampanya duyuruları için panelimizin Haberler sayfasını ya da Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.


Operatör Hediyeleri Kullanım Koşulları:

1.  Turkcell için panelistlerimizin kazandıkları operatör hediyeleri (konuşma, sms, internet) yükleme bildirimini takip eden 24 saat geçerlidir. Aynı anda iki operatör hediyesi yüklendiğinde bu hediyeler 24'er saatlik aralıklarla panelistin hattına yüklenir. Avea için panelistlerimizin kazandıkları operatör hediyeleri (konuşma, sms, internet) yükleme  talebi yapıldığı anda panelistin hattına yüklenir.

 

2.  Kampanya kapsamında kazanılan operatör hediyeleri aboneler arasında transfer edilemez.

 

3.  Operatör hediyelerinin yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilir. Operatör sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar.

 

4.  Kazanılan konuşma ve sms operatör hediyeleri yalnızca o operatör yönüne yapılan konuşmalar ve gönderilen sms'ler için geçerlidir.

 

5.  Tüm panelistler için günlük 12 TL / 30 dakika konuşma paketi sadece kendi operatörlerindeki aboneleri aramak için geçerlidir.

 

6.  Kazanılan konuşma paketi TL'leri aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcanabilir.

 

7. Var olan hediye dakikalar ile yapabilecek maksimum konuşma süresi aşıldıktan sonra abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirme devam eder.

 

8.  Avea aboneleri günlük konuşma süresi hem faturalı hem faturasız hatlar için 30 dakika şeklinde yüklenecektir.


Turkcell Operatör Hediyesi Sorgulama:

Faturasız hatlarda kalan hediye miktarı aşağıdaki gibi sorgulanabilir:

1 günlük ses paketleri: *123*16# 
1 günlük data paketleri: *123*23# 
1 günlük sms paketleri: *123*50# 

Not: Faturalı hatlar için şimdilik bakiye sorgulaması yapılamamaktadır. 

Kargo ile gönderim yapılan hediyelerimiz; 45 ile 60 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo masrafı tarafımızca karşılanacaktır.

Paylaş

Katılmak İstiyorum

Formu doldurarak aramıza katılabilir ve hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

 
 
KAYIT OL